DS18 UTV Audio Pod DS-EN28-28
DS18 UTV Audio Pod DS-EN28-28
Sale Sold out
Quantity
View full details
WIDE OPEN SOUND
PERFORMANCE AUDIO
DS18 UTV Audio Pod DS-EN28-28
DS18 Black 28" Hi-Density ABS Universal Speaker & Tweeter Enclosure EN28-28 This DS18 Sound Bar houses two 8" speakers and two 1" tw...
Product details
DS18 Black 28" Hi-Density ABS Universal Speaker & Tweeter Enclosure EN28-28
This DS18 Sound Bar houses two 8" speakers and two 1" tweeters with built in RGB lighting for the DS18 logo badge. This will bolt right on to most applications to accommodate for speakers where there were no factory options.
*Speakers not Included*
This Listing Includes:
(1) Speaker/Tweeter Enclosure
Features:
-2 x 8" Speaker Mounting
-2 x 1" Tweeter Mounting